top of page
UE_EFRR_rgb-1.jpg

Żywioły Saszy  Ogień

Serial będący adaptacją prozy Katarzyny Bondy. W rolę głównej bohaterki, profilerki kryminalnej, wcieliła się Magdalena Boczarska.

Po latach spędzonych w Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki, Sasza Załuska wraca do Polski i niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Śledztwo okazuje się wyjątkowo skomplikowane.

Na drodze do rozwiązania sprawy stoi nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki. W każdym kolejnym odcinku pojawi się nowy ślad prowadzący do rozwiązania sprawy. Czy dzięki pomocy Załuskiej uda się ująć sprawcę i zakończyć śledztwo?

W serialu zagrali: Magdalena Boczarska , Marcin Czarnik, Mirosław Haniszewski, Piotr Srebowski, Piotr Cyrwus, Andrzej Konopka, Krzysztof Dracz, Arkadiusz Jakubik  Jerzy Trela, Jędrzej Hyncar, Aleksandra Konieczna i inni.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
bottom of page